Mühendislerimizi arayın : +90 (224) 250 21 12

Mühendislerimizi arayın : +90 (224) 250 21 12

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Taraflar 

a) https://e.bursay.com.tr e-ticaret internet sitesine üyelik başvurusunda bulunan internet kullanıcısı (“Üye”) 

2. Sözleşmenin Konusu 

İşbu Sözleşme’nin konusu Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması sahibi bulunduğu web sitesi https://e.bursay.com.tr ‘den üyenin yararlanabilme şart ve koşullarının belirlenebilmesidir. 

3. Tarafların Hak ve Yükümlülükleri 

3.1. Üye, https://e.bursay.com.tr web sitesine üye olduğu sırada bildirdiği tüm kişisel erişim ve iletişim bilgilerinin doğruluğunu, bilgilerin yanlış olmasından dolayı oluşacak zararlarını aynen ve derhal karşılayacağını taahhüt eder. 

3.2. Üye, kullanıcı adı ve şifresini kimseye veremez, söz konusu şifrenin kullanım hakkı sadece üyeye aittir. Bu nedenle doğabilecek tüm sorumluluk halleri ile üçüncü kişiler tarafından Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması’na karşı ileri sürülecek talep ve suçlamalara karşı Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması’nın söz konusu izinsiz kullanımdan kaynaklanan her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır. 

4. Sözleşmenin Feshi 

İşbu sözleşme üyenin üyeliğini iptal etmesi veya Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması, üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir. 

5. Yürürlük 

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir. 

Kullanım Koşulları 

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması sorumlu değildir. Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. 

Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Bu internet sitesi Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 

Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Harika KIDS ve Pijamella markası ve diğer markalar, https://e.bursay.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması’nın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır. 

Bursay Mühendislik Doğalgaz Is.Soğ.Sis.Ve Müş.S.Vet.Ltd.Şti. Firması, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. 

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanmaktadır.